Dekoracje do domu

Aliexpress – dekoracje do domu

Aliexpress podbija serca Polaków niskimi cenami oraz różnorodnością. Dostęp do chińskiego rynku umożliwia zakup niemal wszystkiego. Chiński gigant posiada w swojej ofercie najróżniejsze wynalazki, o których w życiu byśmy nie pomyśleli.

Symboliczny dolar

Szczególną popularnością cieszy się zakup na Aliexpress do 1$, od tej kwoty bowiem większość osób zaczyna swoją przygodę. Jest to kwota na tyle mała, że nie szkoda nam jej wydać i jest jednocześnie na tyle duża, że możemy w tej cenie kupić wiele ciekawych gadżetów. W tym przedziale cenowym znajdziemy między innymi:

Aliexpress: dekoracje do domu

Dekoracje to chyba najczęściej kupowane gadżety na Aliexpress. Drobne ozdóbki cieszące oko oraz umilające czas spędzony w domu świetnie się sprzedają. Są przy tym niedrogie, choć często przekraczają ten magiczny próg jednego dolara.

Gradientowy plakatW zależności od rozmiaru, kosztują zazwyczaj do 5$. Ten piękny plakat przedstawiający sztukę nowoczesną idealnie nadaje się na naszą ścianę. Plakat jest uniwersalny, dzięki czemu można go dopasować do niemal każdej aranżacji.

Kula lustroKula lustro potrafi kosztować w zależności od rozmiaru od 2$ do nawet 30$. Stosowane są często jako dekoracje na basenach i fontannach oraz ogrodach. Dobrze nadaje się na dekoracje w otwartej przestrzeni.

Podświetlana muszla klozetowaTo nie żaden żart! Szczytem dekoracji domu co prawda nie jest, ale stanowi świetny gadżet zarówno na prezent, jak i do domu. Dzięki niemu już żaden z domowników nie będzie miał wymówki, że nie trafił po ciemku! Gadżet ten kosztuje niecałe 5$!

Lampa księżycLampa w kształcie księżyca to idealna alternatywa dla tradycyjnych lamp nocnych. Jej światło nie razi oczu, ale również jest na tyle mocne, by oświetlić ciemny pokój. Dodatkowo, jej kształt tworzy wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, dzięki czemu idealnie nadaje się na lampkę nocną. Jej cena waha się w zależności od rozmiaru – od 5$ do 12$. Ponadto, lampa jest bezprzewodowa. Zasilana jest akumulatorem, którego należy ładować.

Motyle – lampki LEDLampki LED w kształcie motyli to idealna ozdoba, która będzie pasować zarówno do sypialni, jak i salonu. Oryginalne oświetlenie nada Twojemu domu klimatu, którego pozazdrości wam niejedna osoba. Przyjemność taka kosztuje jedynie niecałe 2$, w związku z czym dosłownie każdy może sobie na pozwolić na kupno.

Ciekawe gadżety Aliexpress

Więcej gadżetów znajdziecie już niebawem na naszym blogu! Zachęcam również do odwiedzenia strony głównej PriceRank, na której przygotowaliśmy dla was wspaniałą listę najtańszych gadżetów z Chin. Wyczekujcie nas za tydzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *